Ne ide pa ne ide…
Japanski teniser Kej Nišikori saopštio je da neće učestvovati na predstojećem US openu, zbog povrede leđa.
Ništa neuobičajeno, reklo bi se, da Japanac nema 35 godina a da je zbog povreda već morao da otkaže Rolan Garos i Vimbldon.
Vratio se na teren 8. avgusta u Sinsinatiju i – opet se povrijedio.
Zato mnogi s pravom postavljaju pitanje bliži li se definitivno povlačenje nekadašnjef finaliste grend slema.
Registrujte se uz promo kod SPORT, preuzmite bonus i kladite se na najbolju sportsku ponudu klikom OVDJE.
“Nažalost, nisam spreman za US open. Uradio sam magnetnu rezonancu i leđa još uvijek nisu zaliječena 100 odsto. Naporno radim da se što prije vratim na teren. Hvala navijačima na podršci”, napisao je Nišikori na društvenim mrežama.
Nišikori je najbolji plasman u karijeri imao u martu 2015. godine, kada je bio četvrti na ATP listi. Samo godinu ranije igrao je finale US opena i izgubio ga od Marina Čilića.
Pročitajte i ovo: Noć u kojoj se pitao Miloš Teodosić: Sjećanje na spektakl Srbije i Slovenije


