Danijel Mikš autor biografije najboljeg tenisera svijeta Novaka Đokovića smatra da će se srpski teniser vakcinisati protiv koronavirusa.
-” Prema onome što se može čuti iz njegovog okruženja, mislim da će se vakcinisati. Možda su finale u Melburnu i 21. grend slema titula doprinijeli toj odluci.”- istakao je Mikš.
Novak nije mogao da igra na Australijan Openu, jer je nakon 11 dana provedenih u Melburnu deportova. Kao glavni razlog za deporataciju je bio taj jer je predstavljao opasnost za javno zdravlje zemlje, i to nije sve, nego su mu i ulazak u Australiju zabranili na tri godine.
Danijel se dotakao teme i Novakove porodice, njihovog ponašanja i njegovog vaspitanja dok je prolazio kroz pakao u Australiju.
-” Tako je vaspitan. S druge strane, definitivno ne podržava ono što se događalo u Beogradu, dok je boravio u Melburnu.”



andjelija
Samo da se opet ne pokrene debata oko ove teme..
tadej
Idemo opet jovo na novo ista tema ista polemika
nevena
E baš ga je Nadal opameti o Bože što ja neću sve pročitati