Pegula morala da odustane od Rolan Garosa!

Džesika Pegula teniserka iz Amerike odustala je od predstojećeg Rolan Garosa u Parizu zbog povrede.

Zbog iste povrede Pegula nije igrala ni u Rimu, a poslednji put igrala je za reprezentaciju SAD u aprilu u Bili Džin King kupu.

“Nažalost, moram da se povučem sa ovogodišnjeg Rolan Garosa. Trebalo bi da se vratim normalnim treninzima, pošto nisam imala problema poslednjih nedelja, ali moram da budem oprezna sa oporavkom i povratkom na teren. Da sam imala još pet do sedam dana, igrala bih na Rolan Garosu 100 odsto. Definitivno ću se vratiti za sezonu na travi i ostatak ljeta i radiću do kraja godine”, rekla je Pegula na Instagramu.

REGISTRUJTE SE uz promo kod SPORT i prva doza bonusa dolazi odmah nakon toga!

Turnir drugom grend slem u sezoni Rolan Garosu u Parizu počinje 26. maja.

PROČITAJ JOŠ: Rolan Garos: Pakao u najavi za Nadala, žrijeb nešto lakši za Novaka!