PONOVO UDAR ZBOG VAKCINE: Đoković meta bivšeg FBI agenta!

Tema koja nikad neće izaći ”iz mode” je najbolji teniser na svijetu Novak Đoković i vakcina.

Kako je već odavno svima poznato Đoković nije igrao na turniru u Majamiju i Indijan Velsu u sezoni koja je već za nama, prije nego što je i u SAD povučena obavezna vakcinacija.

Igrao je na US Openu koji je i osvojio i tada se učinilo da pitanje vakcinacije više neće biti tema.

Ipak, toj temi nije došao kraj kako pišu novinari Li Fang i Džek Pulson iz “Njujork Posta”.

Kako novinari pišu farmaceutska kompanija Moderna je angažovala bivšeg agenta FBI da sastavi izvještaje o slavnim ličnostima koje su javno kritikovale vakcinaciju. Među njima je i Đoković, pored Ilona Maska ili Rasela Brenda.

6 Komentara

    A nmg mu nista eto

    A jedino mu to i imaju….Kkliko njih je izbjeglo vakcine

    E ne mogu oni bez njega.

    Ima li kraja ovome.

    Za sta se jos nece zakaciti ?

    A da hoce vise pustit covjeka na miru

Komentarisanje nije dozvoljeno.