Azarenka slavila poslije tri sata velike borbe! (VIDEO)

Nakon iscrpne borbe Viktorija Azarenka obezbijedila je plasman u četvrtfinale turnira u Majamiju.

Teniserka iz Bjelorusije je poslije tri sata trajanja meča uspjela da slavi protiv Ruskinje Julije Putinceve, rezultatom 7:6 (4), 1:6, 6:3.

Vrlo neobičan start ovog duela, jer je nakon samo tri odigrana gejma uslijedila je pauza od 45 minuta jer je na Hard Rok stadionu nestalo struje.

Meč je prekinut kada je sa radom prestalo Oko sokolovo, monitor u sudijskoj stolici Marije Čičak, a kada su se teniserke vratile uslijedila je velika borba.

Registrujte se uz promo kod SPORT, preuzmite bonus i kladite se na najbolju sportsku ponudu klikom OVDJE.

U prvom setu obje teniserke su napravile po brejk i prvi set je otišao i taj-brejk u koje me Azarenka bila bolja i došla do prednosti od 1:0.

Međutim, sjajan drugi set od strane Julije, protivnici je dozvolila samo jedan gejm i lako došla do izjednačenja.

Ipak, u trećem setu bolja je od starta bila Azarenka koja je poslije tri sata došla do svoje velike pobjede.

U meču za poflufinale čeka je Ribakina koja je bila bolja od Marije Sakari.

PROČITAJ JOŠ: Alkaras nastavio da niže pobjede, smrvio i Italijana! (VIDEO)