Janik Siner se poslije tromjesečne suspenzije vratio sinoć i u drugom kolu turnira u Rimu došao do pobjede nad Argentincem, Marijanom Navoneom – 2:0 (6:3, 6:4).
Poslije 100 minuta igre, Siner je se plasirao u naredno kolo turnira u Rimu.
Uželio se Siner tenisa ali i turnira u Rimu, koji je prošle sezone propustio zbog povrede.
“Prilično sam dugo čekao ovaj trenutak, veoma sam srećan što sam vratio. Teško je imati pravu informaciju o tome na kakvom ste nivou kada nema mečeva, pa su mi oni potrebni. Najbolji trening su mečevi sada. Navone je sjajan igrač, pogotovo na ovoj podlozi. Probao sam da ga šetam, moglo je da bude i bolje, ali je kad sve saberem ovo nevjerovatan dan za mene“, između ostalog, naveo je Siner poslije jučerašnje pobede.
Tennis is so much better off with Jannik Sinner.
— Bastien Fachan (@BastienFachan) May 10, 2025
Welcome back Il Predestinato 🦊 pic.twitter.com/92CZIbQqUR
Registrujte se uz promo kod SPORT, preuzmite bonus i kladite se na najbolju sportsku ponudu klikom OVDJE.
Siner će u trećem kolu igrati protiv Žespera de Jonga koji je eliminisao Alehandra Davidovič Fokinu.
Masters u Rimu je posljednji turnir serije 1000, pred Rolan Garos koji će se igrati od 25. maja do osmog juna.
Pročitajte i ovo: El Klasiko se 11. maja igrao i prije 50 godina – na “Monžuiku” se odlučuje o tituli



Andrej
Drago mi je zbog njega