Endi Marej u svom prvom meču na Rolan Garosu na crtu će izaći svom velikom rivalu Stanu Vavrinki.
Osvajač Rolan Garosa iz 2015, i višestruki finalista u Parizu igraće jedan protiv drugog i to na pragu kraja karijere.
Radi se o dva velika tenisera koja su jedina osim velike trojke – Federer – Đoković – Nadal uspjela da dođu do osvojene tri grend slem titule.
“Novi susret, igrali smo nekoliko puta na Rolan Garosu proteklih godina, velike mečeve i one malo manje posle naših povreda“, počeo je Stan.
“Endi je neko koga poznajem jako, jako dobro. Igrali smo mnogo puta u karijeri. Imali smo proteklih godina teške povrede, ali vjerujem da će to biti još jedan zanimljiv meč“, dodao je Švajcarac.
Vavrinka je svjestan da njegova forma nije baš sjajna.
REGISTRUJTE SE uz promo kod SPORT i prva doza bonusa dolazi odmah nakon toga!
“Pobijedio sam nekoliko mečeva od početka godine, ali moj fizički i tehnički nivo je blizu željenog. Na treningu ide dobro tako da se nadam da ću pobjeđivati“, zaključio je Vavrinka.
PROČITAJ JOŠ: ATP Ženeva: Đoković preko Grikspora do polufinala!


