Njemac Aleksandar Zverev svjestan je da ga žrijeb za predstojeći Rolan Garos nije milovao.
U prvom kolu Zverev će se sastati sa Rafael Nadalom, iako je Njemac u daleko boljoj formi svjestan je da je Španac ”kralj šljake”.
“Garantujem vam da Novak nije htio da igra protiv Nadala u prvoj rundi, nijesu željelni Alkaras, ni Siner. Nijesam ni ja htio, ali tako je kako je. Bio je povrijeđen, nije igrao mnogo i takvo mu je mjesto na ATP listi. Nije idealno, ali istovremeno ništa ne možeš da uradiš. Svi su uzbuđeni zbog teške borbe u prvoj rundi”, počeo je Zverev i dodao:
REGISTRUJTE SE uz promo kod SPORT i prva doza bonusa dolazi odmah nakon toga!
“Igrate protiv te statue, naravno ne prave statue, već prave osobe. U mom umu je Rafael Nadal… Igraću protiv najboljeg Nadala, očekujem to od njega, da bude na ličnom maksimumu, da odigra najbolji tenis poslije toliko vremena na ovom turniru. Sjećam se 2022. godine kada je došao ovdje bez da osvoji Monte Karlo, Madrid ili Rim i svi su stavljali znakove upitnika, a on je došao izdominirao turnirom.”
PROČITAJ JOŠ: Nadal: Velika je šansa da mi je ovo poslednji Rolan Garos


