Silazi Ljubice, sišla s’ uma kakva si, daj da prošnjuvamo ove stare akcije i nove kolekcije što su ostale od crnog petka.
-Evo me Zoke polako, u petak smo trebali kad sam te zvala no te nije bilo ni na mapu tad. Što si navrla?
Ja navrla nijesam, no se nije moglo prić Delti, dronovima se spuštaju ljudi, ulaze kroz krov, čekaju butik da se otvori ka’ kad su sankcije bile, ka’ u red za hleb.
-Jes’ viđe li pobiše se jedna žena i baba zbog helanki i dokoljenica za 7,99, sjekuriti se krsti nogama i viče: “Gospodnja silo uzmi me, ili ću krenut sjekirom na ovaj narod”.
Viđeh no ti ne vidiš sić, pokupiće nam i to što je ostalo na akcije. Silazi i odigraj usput Đirona – Atletik Bilbao 1&GG i Bolonja – Torino GG3+ uz ukupnu kvotu 9.56!
Vidim sić ne prekidaj, postpejd si ne boj se, kvote u Meridian su bomba, napravićemo pare i mi pa ćemo ka prave gospođe do Delte i bez crnog petka da se vidi raskoš.



julija
Odgovara mi vasa pomoc. Posebno kad je sportska ponuda slaba… onda mi je najlakse prepisati predlozeno
vid
A one su hit… fina neka kvota
sofija
Kakve kraljice!
tadej
Ja njima baš vjerujem, uvijek su im igre dobre.
aleksej
One dvije su šou.
iva
Tako jeee. Strava. I njihovi tiketi su uvijek uplaceni sa moje strane.
sava
Ja samo njih pratim
kasija
Kraljice hahaha