DVIJE PODGORIČANKE: Crni petak prođe, ali Ljubicin ponedeljak dođe!

Silazi Ljubice, sišla s’ uma kakva si, daj da prošnjuvamo ove stare akcije i nove kolekcije što su ostale od crnog petka.

-Evo me Zoke polako, u petak smo trebali kad sam te zvala no te nije bilo ni na mapu tad. Što si navrla?

Ja navrla nijesam, no se nije moglo prić Delti, dronovima se spuštaju ljudi, ulaze kroz krov, čekaju butik da se otvori ka’ kad su sankcije bile, ka’ u red za hleb.

-Jes’ viđe li pobiše se jedna žena i baba zbog helanki i dokoljenica za 7,99, sjekuriti se krsti nogama i viče: “Gospodnja silo uzmi me, ili ću krenut sjekirom na ovaj narod”.

Viđeh no ti ne vidiš sić, pokupiće nam i to što je ostalo na akcije. Silazi i odigraj usput Đirona – Atletik Bilbao 1&GG i Bolonja – Torino GG3+ uz ukupnu kvotu 9.56!

Vidim sić ne prekidaj, postpejd si ne boj se, kvote u Meridian su bomba, napravićemo pare i mi pa ćemo ka prave gospođe do Delte i bez crnog petka da se vidi raskoš.

8 Komentara

    Odgovara mi vasa pomoc. Posebno kad je sportska ponuda slaba… onda mi je najlakse prepisati predlozeno

    A one su hit… fina neka kvota

    Kakve kraljice!

    Ja njima baš vjerujem, uvijek su im igre dobre.

    One dvije su šou.

    Tako jeee. Strava. I njihovi tiketi su uvijek uplaceni sa moje strane.

    Ja samo njih pratim

    Kraljice hahaha

Komentarisanje nije dozvoljeno.