Navijači Bajerna protestuju protiv Adidasa

Bajern je trijumfom nad Menhengladbahom proslavio 34. titulu prvaka Njemačke, ali navijači kluba iz Bavarske je nijesu proslavili, već su organizovali protest.

Fanovi Bajerna smateraju da njhovim ljubimci ne igraju u opremi kakvu zaslužuju i za to krive njemačkog proizvođača spotske opreme i jedan od najvećih svjetskih brendova – Adidas.

”Dizajn vaših dresova je godinama sramota za naš klub – prestanite da se rugate navijačima!” poruka je navijača Bajerna.

Takođe, mnogima je zasmetao i to što fudbaleri Bajerna titulu na stadionu u Minhenu nijesu proslavili u tradicionalnim crvenim dresovima.

Bajern je u subotu u pretposlednjem 33. kolu Bundeslige savladao Borusiju Menhengladbah 2:0 golovima Majkla Olisea i Harija Kejna.

Registrujte se uz promo kod SPORT, preuzmite bonus i kladite se na najbolju sportsku ponudu klikom OVDJE.

2 Komentara

    Katastrofa

    Moram se sloziti sa njima iskreno tako je

Komentarisanje nije dozvoljeno.