Ben Godfri se vratio u Premijer ligu

Fudbaler Atalante Ben Godfri igraće do kraja sezone u ekipi Ipsviča, kao pozajmljeni igrač, saopštio je klub.

Ben Godfri prvo je pojačanje Ipsviča u zimskom prelaznom roku. U dosadašnjoj karijeri nastupao je između ostalog za Norič i Everton, dok je u Atalantu prešao u ljeto prošle godine, odigravši manje od 100 minuta za tim iz Bergama.

Godfri ima iskustva igranja i za reprezentaciju Engleske, za koju je nastupao na dva meča.

Ipsvič se poslije 20 odigranih utakmica nalazi u zoni ispadanja iz Premijer lige, na 18. mestu, sa 16 bodova. Ipsvič naredni meč u Premijer ligi igra 16. januara na svom terenu protiv Brajtona.

Registrujte se uz promo kod SPORT, preuzmite bonus i kladite se na najbolju sportsku ponudu klikom OVDJE.