Rudi Džonson izvršio samoubistvo

Nekadašnja NFL zvijezda Sinsinati Bengalsa, Rudi Džonson, izvršio je samoubistvo u 45. godini.

Prema izveštajima američkih medija, nekadašnji NFL igrač Rudi Džonson je izvršio samoubistvo u utorak ujutru.

Tokom svoje karijere, Džonson je ostavio dubok trag u dresu Bengalsa, za koje je nastupao od 2001. do 2007. godine, dok je posljednju sezonu proveo u redovima Detroit Lajonsa.

Bio je prepoznat kao jedan od najpouzdanijih i najčvršćih raning bekova svoje generacije, ostavljajući neizbrisiv trag u NFL-u.

”Rudi je bio sjajan čovjek i izvanredan igrač. Sa velikom tugom primamo vijest o njegovoj smrti. Porodici i najbližima izražavamo najiskrenije saučešće.’‘ rekao je prvi čovjek Bengalsa Majk Braun.

Registrujte se klikom OVDJE i pratite svoju omiljenu ponudu na jednom mjestu.