Osman Bukari pojačao Ostin

Doskorašnji igrač Crvene zvezde Osman Bukari i zvanično je pojačao redove američkog Ostina.

On je u petak uveče potšisao ugovor na tri i po godine sa timom koji se takmiči u MLS ligi.

Na ime obeštećenja Ostin će šampionu Srbije uplatiti sedam miliona eura.

Bukari će se novom klubu zvanično pridružiti 1. jula.

Podsjetimo, prije Bukarija Zvezdu su napustili Milunović i Dragović.

REGISTRUJTE SE uz promo kod SPORT i prva doza bonusa dolazi odmah nakon toga!