SPEKTAKL U NIKŠIĆU: Sutjeska Meridianbet u 107. minutu ispustila pobjedu

Meč dosadašnjeg dijela sezone odigran je u Nikšiću! Sutjeska Meridianbet i Mladost iz Donje Gorice podijelili su bodove u ludoj utakmici “kraj Bistrice” – 3:3, u okviru sedmog kola Meridianbet 1. CFL.

Nakon pomalo dosadnog prvog poluvremana, drugi dio igre donio nam je spektakularan fudbal uz nevjerovatnu nadoknadu koja je trajala čak 22 minuta.

Već u drugom minutu nastavka Šaletić je doveo domaćina u vođstvo, a nedugo potom je nestala struja na stadionu zbog čega je meč bio prekinut tačno 20 minuta.

Tri minuta nakon prekida Matanović je pogodio sa 2:0, a onda je u 76. promašio penal za 3:0.

To se obilo domaćinu o glavu pošti je Došljak smanjio na 2:1, a u 87. minutu Abdulahi je poravnao rezultat.

Sutjeska Meridianbet ponovo je povela u trećem minutu nadoknade kada je Grivić efektno pogodio.

Ni tu nije bio kraj goleadi “kraj Bistrice”, ali jeste u 107. minutu kada je Bogdan Milić pogodio za konačnih 3:3!