Fenerbahče pozdravio Gudurića: Hvala ti Marko paša!

Košarkaški klub Fenerbahče oprostio se od Marka Gudurića koji prelazi u milansku Olimpiju.

Tokom ceremonije Gudurić je rekao da mu je utakmica bila najteža u dresu Fenerbahčea jer je posljednja za klub.

”Jedno od najvrednijih imena u klubu, uvijek ćeš biti dio porodice Fenerbahčea. Veoma posebnom ceremonijom odajemo počast našem Marku Guduriću, koji će u novoj sezoni nastaviti karijeru u drugom timu. Hvala ti na svemu, Marko paša!” saopštio je Fener.

”Ovo je bio moj posljednji meč, mislim da svi to već znaju. Nevjerovatno sam emotivan, ali život ide dalje. Iako je bila utakmica za titulu, bila je to najteža utakmica u mom životu. Volim naše navijače, oni su najbolji koje sam ikada vidio. Sve što sam radio, bilo je za njih. Naravno da ću plakati zbog toga.” odgovorio je Marko Gudurić.

Fener je postao šampion Turske i prvi klub poslije 2015. godine koji je ujedinio sva tri trofeja u sezoni, nakon osvojene Evrolige i Kupa.

Registrujte se uz promo kod SPORT, preuzmite bonus i kladite se na najbolju sportsku ponudu klikom OVDJE.