FMP NASTAVLJA SA POJAČANJIMA: Terner novi plejmejker Pantera

FMP iz Železnika nastavlja sa pojačanjima, a danas je ovogodišnjeg finalistu košarkaške lige Srbije pojačao američki plejmejker Lamonte Tarner.

FMP je do sada doveo Džordana Vokera i Bojana Subotića, a treće pojačanje Lamonte Tarner u ekipu iz Železnika dolazi iz finske Kataje.

Tarner je nakon NCAA karijere i nastupa u Tenesiju prvo iskustvo u evropskoj košarci imao u poljskoj Arki.

Nakon toga uslijedio je prelazak u slovenačke Terme da bi posljednja stanica pred put u Železnik bio finski Kataje.

Prošle sezone u finskoj ligi u prosjeku je postizao 17,6 poena i imao 5,9 po utakmici.

Pročitajte i ovo: