OBRADOVIĆ NAKON PORAZA: Igrali smo jako loše, Real je odličan

Trener košarkaša Partizana, Željko Obradović, nakon poraza od Real Madrida istakao je da igrali jako loše.

“Crno-bijeli” su u Madridu poraženi rezultatom 91:75 u 16. kolu Evrolige.

“Igrali smo jako lošu utakmicu. Bez enegije, davali smo ih lopte u ruke. Real je odličan tim, igrali su danas sjajno i zaslužili su pobjedu”, rekao je trener Partizana nakon meča.

Partizan sada ima skor 9-7, dok je Real Madrid na učinku od 15-1.