Odbojkašice Crne Gore u Portugalu nastavljaju CEV Srebrnu ligu

Nakon dvije pobjede na prvom turniru, odbojkašice Crne Gore otputovale su za Portugal gdje će nastaviti takmičenje u CEV Srebrnoj ligi.

Na turniru u Santo Tirsu, osim crnogorske i selekcije domaćina, nastupiće i reprezentacija Islanda.

Crnogorske odbojkašice drugi turnir počeće sjutra utakmicom protiv Islanda, dok će se dan kasnije sastati sa domaćinom.

Registrujte se uz promo kod SPORT, preuzmite bonus i kladite se na najbolju sportsku ponudu klikom OVDJE.

Obje utakmice počeće u 22 sata po našem vremenu.

Izabranice selektora Milorada Krunića, nakon maksimalnog učinka i pobjeda nad Farskim Ostrvima i Gruzijom u Podgorici, sa puno samopouzdanja otputovale su za Santo Tirso.

Kao prvoplasirane na tabeli očekuju nastavak pobjedničkog niza i u Portugalu.