Cicipas protiv Ruda za titulu, Lajović nemoćan!

Stefanos Cicipas plasirao se u finale ATP turnira koji se igra u Barseloni.

Grčki teniser još uvijek je bez poraza još od Monte Karla gdje je bio šampion. U polufinalu turnira u Barseloni savladao je Dušana Lajovića kojeg je na kraju vidno umor stigao, poslije tri odigrana seta, rezultatom 5:7, 6:4, 6:2.

U prvom setu pokazao je Lajović da je sjajan teniser, napravio je prednost protiv sedmog na svijetu u ključnom momentu, potvrdio ga i poveo sa 1:0.

Registrujte se uz promo kod SPORT, preuzmite bonus i kladite se na najbolju sportsku ponudu klikom OVDJE.

Međutim u drugom setu vratio se Cicipas, odigrao puno bolje i došao do izjednačenja.

Igrao se treći odlučujući set u kojem smo vidjeli poptuni pad Dušana, koji je Grk lako isrkostio i obezbijedio plasman u finale.

U meču za titulu gledaćemo reprizu iz Monte Karla, ponovo Stefanos protiv Kaspera Ruda.