Bruno Fernandeš o golu Arsenala: Rekli su da će za takve situacije svirati prekršaj

Kapiten Mančester junajteda, Bruno Fernandeš, smatra da gol Arsenala, kojim su slavili na Old Trafordu, nije bio regularan.

Prokomentarisao je portugalski vezista i situaciju koja je prethodila pogotku Rikarda Kalafjorija, i direktno je vezana za gol, a to je blokoranje čuvara mreže Altaja Bajindira. Smetao mu je Vilijam Saliba.

”Kada dodirnete golmana, a on ne može da skoči, to otežava Bajindiru. Znamo da sudije u Premijer ligi to ne sviraju često. Čak su imali i sastanak sa nama i rekli da će češće svirati u slučajevima kada igrači blokiraju i ne gledaju loptu, ali to su samo rekli.” rekao je Bruno Fernandeš.

Za kraj je dao kratku analizu cjelokupne utakmice.

”Ovo je prva utakmica u sezoni, tako da ne možemo da govorimo o koraku naprijed. Primili smo gol iz prekida, ali od tada Arsenal nije stvorio nikakvu šansu. Mi smo napravili mnogo prilika i nijesmo postigli golove, tako da moramo da budemo bolji sljedeći put. Dobro smo kontrolisali igru, bili smo dobri sa loptom. Glavna negativna stvar je što smo stvarali šanse, a nijesmo davali golove.” podvukao je Bruno Fernandeš.

Registrujte se uz promo kod SPORT, preuzmite bonus i kladite se na najbolju sportsku ponudu klikom OVDJE.