EVROPA NE PRAŠTA PROMAŠAJE: Crvena zvezda pala u Bernu

Fudbaleri Crvene zvezde izgubili su u Bernu od Jang Bojsa, u pretposljednjem kolu Lige šampiona, rezultatom 2:0.

Ovim porazom šampion Srbije ostao je bez šanse da se domogne treće pozicije i evropskog proljeća.

Crvena zvezda je u Bernu dobro krenuola, visokim presingom pravila je velike probleme domaćinu, ali je Jang Bojs u osmom minutu stigao do gola.

Lopta se nakon odbrane Glazera odbila od Nedeljkovića i završila u golu.

Mogla je Zvezda veoma brzo da se vrati. Igrao se 24. minut kada je Bukari sam izašao ispred golmana Jang Bojsa ali se nije najbolje snašao.

Kazna je, naravno, uslijedila pet minuta kasnije.

Kamara je prošao dvojicu Zvezdinih igrača, upolsio Levina Bluma, a ovaj udarcem lijevom nogoom matirao nemoćnog Glazera.

Gosti su i nakon tog primljenog gola bili konkretniji, imali su šansi ali nijesu uspjeli da se vrate u meč.

S druge strane, Jang Bojs je bio strpljiv, a disciplinovanom odbranom rutinski je odbranio stečenu prednost.