Marko Arnautović se oprašta od nacionalnog dresa poslije Mundijala

Fudbaler Intera i reprezentativac Austrije, Marko Arnautović, otkrio je da će se povući iz nacionalnog tima poslije Mundijala 2026. godine.

Arnautović i Austrija su u subotu u Beču napravili prvi korak ka tom cilju – savladali su Rumuniju 2:1.

Važnu vijest saopštio je nakon utakmice na “Prateru” Arnautović, koji je zamijenio strijelca gola Gregoriča na isteku sata vremena – objavio je kada će staviti tačku na igranje za reprezentaciju.

”Naravno, predstoji nam još dug put. Vrlo je važno da se kvalifikujemo na Mundijal. Poslije toga ću se i definitivno povući iz nacionalnog tima.” rekao je Marko Arnautović.

Registrujte se uz promo kod SPORT, preuzmite bonus i kladite se na najbolju sportsku ponudu klikom OVDJE.