Nikola Vučević upisao novi dabl-dabl, Čikago deklasirao Pejserse

Crnogorski košarkaš Nikola Vučević odigrao je odličnu partiju u trijumfu Čikaga nad Indijanom rezultatom 125:99.

Nakon ujednačene uvodne četvrtine, uslijedila je potpuna dominacija ekipe Čikaga, koja je do poluvremena stigla do ubjedljivog vođstva, bilo je 64:43.

Pejsersi su uspjeli da smanje zaostatak poslije treće dionice na -13 poena, ali ponovo je Čikago u posljendjem kvartalu ‘pojeo’ protivnika i stigao do ubjedljivog trijumfa rezultatom 125:99.

DeMar DeRozan je sa 27 poena bio najefikasniji u Čikagu. Nikola Vučević upisao je još jedan dabl-dabl sa 22 poena i 12 skokova, kao i Andre Dramond koji je meč završio sa 14 poena i 11 skokova.

Endrju Nembard je sa 18 poena bio prvi strijelac Pejsersa. Paskal Sjakam je meč završio sa 14 poena, osam skokova i pet asistencija.

Čikago je sada deveti na Istoku sa 35 pobjeda i 38 poraza, dok je Indijana na šestom mjestu sa skorom 41-33.

Registrujte se uz promo kod SPORT, preuzmite bonus i kladite se na najbolju sportsku ponudu klikom OVDJE.