Dečić je novi šampion Meridianbet 1. CFL!

Nakon utakmica 35. kola poznat je novi šampion Meridianbet Prve crnogorske fudbalske lige – Dečić iz Tuzi.

Dečić je pobjedom nad Sutjeskom Meridianbet u Nikšiću rezultatom 1:0 obezbijedio prvu titulu u klupskoj istoriji.

Jedini pogodak na ovom meču postigao je Draško Božović u 35. minutu meča.

Nakon drugog žutog kartona Ujkaja, Tuzani su od 39. minuta igrali sa igračem manje ali su uspjeli da sačuvaju prednost i dođu do tri boda koja im garantuju prvo mjesto bez obzira na ishod meča sa Arsenalom iz Tivta u posljednjem kolu.

Registrujte se uz promo kod SPORT, preuzmite bonus i kladite se na najbolju sportsku ponudu klikom OVDJE.

Budućnost

U drugom derbiju ovog kola Mornar je uspio da savlada Budućnost “pod Goricom” zahvaljujući golu Vušurovića u 90. minutu.

Na utakmici na kojoj nismo vidjeli puno prilika najveću za domaću ekipu je propustio Vasilije Adžić u 85. minutu kada je golman Popović odbranio njegov udarac.

Kazna za ovaj promašaj stigla je pet minuta kasnije kada je Vušurović donio pobjedu gostima.